logo
Nákupný košík

Telefón
0905 567 339
Adresa
Holešovská 19
951 93 Topoľčianky
Hlavné menu
+
+


O NÁS

Firma ZVARMEDIA vznikla v roku 1992 ako odozva vtedajších hospodárskych zmien na Slovensku. Vzápätí prijala rozhodnutie dodáva? na slovenský trh špi?kové zváracie stroje a zariadenia pre strojárenské podniky za ú?elom zvýšenia ich konkurencieschopnosti.

Firma ZVARMEDIA vznikla v roku 1992 ako odozva vtedajších hospodárskych zmien na Slovensku. Vzápätí prijala rozhodnutie dodávať na slovenský trh špičkové zváracie stroje a zariadenia pre strojárenské podniky za účelom zvýšenia ich konkurencieschopnosti.

Po prvých úspešných kontraktoch v spolupráci s nemeckou renomovanou firmou REHM, získala naša firma exkluzívne postavenie dodávateľa zváracích a rezacích zariadení REHM, pre celé územie Slovenska. Firma ZVARMEDIA je tiež známa ako spoluriešiteľ komplikovaných a náročných zváracích úloh.

Na našich stránkach predstavujeme zváracie stroje výlučne z produkcie firmy REHM. Ide o špičkové zariadenia pre zváranie metódou MIG/MAG - TIG - Zváranie obalenou elektródou a Plazmové rezacie stroje.Sledujte nás

Kontakt

Ing. Pavol Hudec
Holešovská 19
951 93 Topoľčianky
Tel/fax: 037/6301663
Mobil: 0905 567 339
Mail:zvarmedia@gmail.com

Výrobca zváracích zariadení:
www.rehm-online.de


© Všetky práva vyhradené - www.rehm.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.rehm.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM